UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası

+11
Sıla
asli
lazkuzi
özlemimsin
haruneda1
cüli_jülidik
Eda
gunesim
ebrus
tatli-prensesim
cimcime
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
YazarMesaj
lazkuzi

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:50 am

aytencim kovalasın vallahji yeterki biri şu kızın peşinden kovalasın harun kovalasın diecem ama nerde adamöın adım atacak gücü kalmadı eda hanım onu yedi bitirdi saadet hanımın maşaşlahı var geçene vi yaktı hiç bi şey olmamış gibi edaya bunu nasıl yapabilirler psikopatlar kendine saydı da saydı orda çok güldüm ya kadına bak bi şey yapmamış gibi nasılda rahat Smile Smile edanın peşinden koşup bi güzel pataklarsa yine kafa gider ne yaptığını bilemez edanın her harunu üzüşünde saadete bi haber tmmdır edanın hali kendi ayaklarıyla tıpış tıpış harunun kollarında kaçış yok eğer olursa saadet kapının önünde beklior vallahi Smile Smile Smile melek sen cnm 8 bölümü tak izle vallahi bi orda hayır var diğer bölümlerde tam aşka gelecekken eda hanım tuz biber yapıor sevincimizi kutsağımızda bırakıor sağolsun ama tek bi gün geçirdikleri bölüm mukteşem Cool
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:51 am

cimcime demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Aytencim walla ya adam ağlarken bile karizma
Nasıl bişe bu böle ya

Çekimler varya Ayten ondan dedim.Yetiştiremiyolar zaten bölümleri
Maşşallah dizinini her sahnesinde de Serhan var Smile Smile
O orad ademir baş olarak duruyo yanına her sahnede farklı biri geliyo
Yalnışsam yalnışsın deyin Smile Smile

canim ne demek....haklisin Melekcim!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

cekimler zaten hi bitmez ki,bi gecelik bi zahmet idare etsinler adam 2.yilinda odullere doymuyor sayemizde doymayacak (bu arada has anketi unutmayalim)orada olmali ve gogusunu gere gere ha bide bize gulucukler atarak almali odulunu...

ay bak Serhan'a da oyle aciyorum ki garibim calismaktan bu yogunluktan hasta dusmese iyidir( hem paltosunu da aldilar elinden yine) napsak ki bi corba kaynatip gotursek mi?yanina da dolma (ayiptir soylemesi iyi yaparim da
Smile Smile )

Walla Aytenim iyiki almışlar elinden o paltoyu ben yakıştırmıyodum da ayıptır sölemsi Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Aytecim unutumuyum anketi ne hileler kattım ben onlara sen biliyon mu Smile Smile

Yoksa serhan rüyasında görürdü birinciliği
Kadir hastada öle millete birden fazla nasıl oy kullanacağını anlatmaktan bitkin düştüm
Birde Facem yok millete başkalarıyla laf yolluyom
Oradakş oyların %50 si bana aittir heralde
Ama feda olsun serhana boşuna mı pc okudum ben
hileleri biliymd eserhan oy yolliyim diye Smile Smile

helali hos olsun Serhan'in!!!

bilmezmiiyim canim bana soylediler gece gunduz oy veriyom bende hatta bi kendi pc'mden bir agabeyiminkinden...cnm ilimine saglik sen durma cnmmm devammmm
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:52 am

eymen 025 demiş ki:
hosbulduk canlarım cıgerlerım forumcaklarım benım Twisted Evil sız varya mıkemmel ınsanlarsınız...anacım bu harun keremle konusurken bıle adamı yakıyo yaaa valla ızle ıze bıtmıyo...su edanın meldaya arabada soyledıgı sozede bıttımm....harun guvende oldugumuzu soyledı....allahhhh ıste bu bolumun en guzel replıgı valla melda karpuz gıbı ortadan catladı offfff harıkaa Smile Smile 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 3051 Smile

sende mükemel bir insansin cnm benim süpersin
evt eymencim bende o sahneye bittim meldanin surati nasilda bombos gecti Smile Smile Smile Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:55 am

bu arada kizlar dizimise tam 20 saat ve 25 dakika kaldi öbür sitede yazamiyom bayri burda yazayim Smile Smile Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:57 am

Kızlar bende kaçar artık
Kaç gecedir sabahlıyoruz biz
Beyin kalmadı artık
Ebru -Aylin -Tuğba-Melike-Ben üşüttükte biraz
Walla kaç gece sabah ezanıyla uyudum ya
Aylin bu arda sabah kalkamadım ha gece başınızın etiin yedim ama Smile Smile
Gidemedim anlaycağın Smile Smile
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:00 am

eymen 025 demiş ki:
hosbulduk canlarım cıgerlerım forumcaklarım benım Twisted Evil sız varya mıkemmel ınsanlarsınız...anacım bu harun keremle konusurken bıle adamı yakıyo yaaa valla ızle ıze bıtmıyo...su edanın meldaya arabada soyledıgı sozede bıttımm....harun guvende oldugumuzu soyledı....allahhhh ıste bu bolumun en guzel replıgı valla melda karpuz gıbı ortadan catladı offfff harıkaa Smile Smile 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 3051 Smile

ne demek cnm o senin kalbinin guzelligi.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Melekcim anil Harun'a sir tutabilirmisin dediginde vallahi Eda ablan sagolsun ogretti demesini isterdim....Smile Smile

Aylin cnm ya diyorum akilli deli hic bosuna kendine dert yapip depresyona girmiyor direk sevmedigi adamlara daliyor rahatliyor gerisi fasa fiso diyip kafayi siyiriyor ohhh ne guzel ama yandi gelinler....arada bir Melda'yi pataklasa oh ne guzel olur Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:02 am

cimcime demiş ki:
Kızlar bende kaçar artık
Beyin kalmadı artık

haklsin valla kac gecedir nerdeyse sabahladik Smile Smile Smile
evt canlarim bende gidip yavas yavas yatayim yarin is var hepinise iyi geceler harunlu rüyalar artik insallah yarin kendi sitemisde bulusuruz görüsmek üzere Laughing Laughing
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:03 am

cimcime demiş ki:
Kızlar bende kaçar artık
Beyin kalmadı artık

Iyi geceler canim tatli Harun'lu ruyalar....Aylin cnm sana da!!!!!
Twisted Evil
eymen 025

MesajKonu: 36 bolum yorum tahmın   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:04 am

kızlarrrrr valla gulmekten zor yazıyommmm.. Smile Smile ayol bu forumun halı ne anacım karılar hamamına benzıyo valla Smile hanı hamamı ozel kıralarlar ya yabancı kımse olmaz valla aynen oyle oldu Smile Smile butun cılgınlar burada oh nıye bana cevap yazmadın dıyen yokkk Smile heyyyyy benı kımse duymuyomu dıyen yok Smile zaten duymama gıbı bır ıhtımal yokkkkk bızbıze Smile valla cok guldummm Smile butun kızlar toplandık toplandık toplandık sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık bız onlardan hoslandık hoslandık hoslandık..... Smile :danskoptum ya Smile
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:06 am

haruneda1 demiş ki:
bu arada kizlar dizimise tam 20 saat ve 25 dakika kaldi öbür sitede yazamiyom bayri burda yazayim Smile Smile Smile

ay sen Melda'nin duguune mi saat sayiyorsun ben bu yuzden yarin arkadaslarla sinemaya gidecektik onu bile erteledim....bu gun carsamba moral sifir diye :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü

eymencim aynen
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

En son Ayten84 tarafından Çarş. Mart 24, 2010 2:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:07 am

haruneda1 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Kızlar bende kaçar artık
Beyin kalmadı artık

evt canlarim bende gidip yavas yavas yatayim yarin is var hepinise iyi geceler harunlu rüyalar artik insallah yarin kendi sitemisde bulusuruz görüsmek üzere Laughing Laughing
melekçim iyi geceler cnm başımızın etini ye ne olacakki sana kurban olsunnnnnnnnn bnde kaçıorum artık aytenim benim yarın forumda grşmk üzere eymen yarın forumun açılması şerefine bi yabanlı senaryo patlatta havamız yerine gelsin melike senide öpüom kusura bakmayın biraz geç cevap verdim şu siyaset ödülleri ile ilgili haberler varmı ona bakıordum ama bi şey bıulamadım benimkiside bi umut işte nese yarın grşmk üzere harunlu rüyalar hepinize byeeeeeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:08 am

Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

ay sen Melda'nin duguune mi saat sayiyorsun ben bu yuzden yarin arkadaslarla sinamya gidecektik onu bile erteledim....bu gun carsamba moral sifir diye :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü

aytencim neyapiyim cnm benim aliskanlik olmus yani yazmam lazimdi hem nekadar cabuk atlatirsak okdar iyidir :ühü :ühü
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:10 am

eymen 025 demiş ki:
kızlarrrrr valla gulmekten zor yazıyommmm.. Smile Smile ayol bu forumun halı ne anacım karılar hamamına benzıyo valla Smile hanı hamamı ozel kıralarlar ya yabancı kımse olmaz valla aynen oyle oldu Smile Smile butun cılgınlar burada oh nıye bana cevap yazmadın dıyen yokkk Smile heyyyyy benı kımse duymuyomu dıyen yok Smile zaten duymama gıbı bır ıhtımal yokkkkk bızbıze Smile valla cok guldummm Smile butun kızlar toplandık toplandık toplandık sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık bız onlardan hoslandık hoslandık hoslandık..... Smile :danskoptum ya Smile

aynen eymencim burasi tam bizlik Smile Smile Smile Smile
neyse bu sefer kesin kactim tekrar iyi geceler canlarim benim yarin insallah sitede görüsürüz artik Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:11 am

[quote=\"lazkuzi\"][quote=\"haruneda1\"][quote=\"cimcime\"]Kızlar bende kaçar artık
Beyin kalmadı artık
Gidemedim anlaycağın Smile Smile[/quote]

evt canlarim bende gidip yavas yavas yatayim yarin is var hepinise iyi geceler harunlu rüyalar artik insallah yarin kendi sitemisde bulusuruz görüsmek üzere Laughing Laughing[/quote]
melekçim iyi geceler cnm başımızın etini ye ne olacakki sana kurban olsunnnnnnnnn bnde kaçıorum artık aytenim benim yarın forumda grşmk üzere eymen yarın forumun açılması şerefine bi yabanlı senaryo patlatta havamız yerine gelsin melike senide öpüom kusura bakmayın biraz geç cevap verdim şu siyaset ödülleri ile ilgili haberler varmı ona bakıordum ama bi şey bıulamadım benimkiside bi umut işte nese yarın grşmk üzere harunlu rüyalar hepinize byeeeeeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/quote]

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad iyi geceler guzelim

ay bizde ne yapsak ne yapsak kacsak mi ....iyi geceler kizlar yarin surgun bitiyor INSALLAH sitemizde gorusuruz herkesi optummmm Laughing Laughing Laughing Laughing

p.s Harun hastanedeki kisimda o takimla bi yuruyor kiiiiii ahhhhhhhhhh

En son Ayten84 tarafından Çarş. Mart 24, 2010 2:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:14 am

eymen 025 demiş ki:
cnm ya tam çıkıordum senin bu yorumunu gördüm koptum yaaaaaa yeminbillah seni çok özlemişim hele bu ikonlarını her kelimende birinin arasına sıkıştırmanı offfff iyiki geldin cnm ya birde dedikleri süper gerçekten burası herkese açık ne anıl gbi gardiyan var nede bize karışan üyeler istediğini yaz bizbizeyiz seninde dediğin gibi kızlar toplandık vallahi burda alınan birileride yok uzun lafın kısası her şey serbset istediğini yap ceza falanda yok ohhhh kebap vallahi Smile Smile Smile aytencim sen merak etme cnm meldayıda peşinden kovalayan biri olur bu saadet nie olmasın demi allahım o sahneleri bi görsem içimdeki yarın kalan yağlarda eriyecek hadi inş ben bu saadete çok ümit bağladım Evil or Very Mad Evil or Very Mad
eymen 025

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:16 am

canlarım bendende bu kadar bugun coj orgunum sabahta cok erkencıyım...hepınıze ıyı geceler sızı tekrar buldugum ıçın çok mutluyum hepınızı cok ozlemıstım ve hepınızı cooooookkkkkkk sevıyorummmmmm.....
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:16 am

lazkuzi demiş ki:
eymen 025 demiş ki:
cnm ya tam çıkıordum senin bu yorumunu gördüm koptum yaaaaaa yeminbillah seni çok özlemişim hele bu ikonlarını her kelimende birinin arasına sıkıştırmanı offfff iyiki geldin cnm ya birde dedikleri süper gerçekten burası herkese açık ne anıl gbi gardiyan var nede bize karışan üyeler istediğini yaz bizbizeyiz seninde dediğin gibi kızlar toplandık vallahi burda alınan birileride yok uzun lafın kısası her şey serbset istediğini yap ceza falanda yok ohhhh kebap vallahi Smile Smile Smile aytencim sen merak etme cnm meldayıda peşinden kovalayan biri olur bu saadet nie olmasın demi allahım o sahneleri bi görsem içimdeki yarın kalan yağlarda eriyecek hadi inş ben bu saadete çok ümit bağladım Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bi anket olsa da orada Melda'yi kim kovalsin sacini basini yolsun diye oy versek....

bizde eymen'cim sevgimiz karsilikli ozlemimiz de....optum cnm
Smile Smile Smile Smile
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:18 am

hadi bende kaçtım bu sefer tekrar iyi geceler ahali diecem am sitde bi eymen birde ayten kaldı size iyi geceler diliorum harunlu rüyalar görme dileğiyle bu arada eymencim sarpın dizisne baktınmı çok güzel belki küçük emrah kılıklı adamı özlemişindir Smile Smile
eymen 025

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:24 am

aylınnn allah askına bana sarp deme mıdeme kramplar gırıyo...ayol o dızı tutarmı hıc.......basrol zaten bozuk kızlardada ıs yok valla on bolum bıle surmez....
eymen 025

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:26 am

aylınnn allah askına bana sarp deme mıdeme kramplar gırıyo...ayol o dızı tutarmı hıc.......basrol zaten bozuk kızlardada ıs yok valla on bolum bıle surmez....
ebrus

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 25 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 2:31 am

ben geldım ama herkes gıtmıs Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası
25 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-
» 3. Bölüm Resimleri
» 29. Bölüm Yorumları
» 4. Bölüm Resimleri
» 30. Bölüm Tahminleri
» 5. Bölüm Resimleri