UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

30. Bölüm Tahminleri

3 posters
YazarMesaj
Sıla
Administratör
Administratör
Sıla

30. Bölüm Tahminleri Empty
MesajKonu: 30. Bölüm Tahminleri   30. Bölüm Tahminleri EmptyPerş. Ocak 28, 2010 2:09 pm

30. Bölüm hakkındaki tahminleriniz...
https://unutulmazailesi.yetkin-forum.com
cüli_jülidik

cüli_jülidik

MesajKonu: Geri: 30. Bölüm Tahminleri   30. Bölüm Tahminleri EmptyPerş. Ocak 28, 2010 2:31 pm

valla fragman olmadigi icin tahmin yapmak zor ama yinede birkac birsey dusuneyim bakim

simdi kim geldi acaba edami meldami Mad

eda gelmis olsa harun sen diyo vede iceri giriyolar mutlu mesut gece geciyor carsafa dolaniyolar burasi oke clown Smile Smile

melda gelmis olsa ilk once konusucaklar sonrada melda geri donucek harunu dusunsun diye birakicak
vede arkasindan eda gelicek ve yine bizim bolumumuz olucak

yada melda yolu sasirmis olsun kaybolsun gidemesin
eda gitsin bu en guzeli
Evil or Very Mad Smile Smile
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: 30. Bölüm Tahminleri   30. Bölüm Tahminleri EmptyPerş. Ocak 28, 2010 4:24 pm

benceeee harun vurulmiyacakkkk Very Happy neden o siradaaa eda gelecekkkkk diye vuramaz daa ohhhhh

valla fragman ortalik da yok Smile cok sor olacak tahmin etmesi yinede bii deneyim bakammm
ilk defa fragmansiz yapacamm yah azlinda kafam da cok sey var ama hadi hayirlisi biraz sacma da olabilir hani Smile Smile
bence eda gitmisdir cünkü araba sesinden anladimmmm melda bence gidemez cünkü yolu sasirmis olabilir Mad veyaa burak ona baska adress de vermis olabilir cünkü burak harunu vurdutsun diye öyle bisey yapabilir yani benim düsüncem vahh kine vahh melda orda olsaydi bakalimmm ne kiyametler kopacakdi berkidee kopmazdi bilee onlari öyle görünce cok planlar yapar vs vs dönüsü yok malesef eda gelmis oldu evet neden resimlerden anlisiiliyorrr bence ordaaa böyle gerginlikler yasanacakkk tabii
harun aff etmez vs vs resimlerden anlasiliyor felan filan gibisii iste tabi adam kolay kolay aff etmez neler yasadi yahhh simdi demez mi senin burda nesin var telefonda demediklerin kalmadiii ama ben sabirliyiimdir Smile Smile ama edaya maschallach süper yapti yah hele diz cökmesi yalvarmasiii orasiii süper gecicek benden demesiiii tabii harun ilk böyle der bunu nburda nesi var diyeee Mad eda napar eder harunaaa kenndisini aff eder diye düsünüyorum birazda harun naz yapsin ahh bizim kiz yapiyor her gördügünde biraz da harun yapsin dimi yahhhhh Very Happy harun biraz edanin burnusunu sürtsünn ve eda napar eder yallvarir harunda kiyamaz edasinaaa vee yagmurusunaa diye nasil kiyabilsin kiiii ve sanirim bi gece gecirecekler benim kafam karisdi simdi bunlar dag evinde deyiler dimiiiii millet nerdeler ozaman vayyy yoksaa harununnn cifligii mii:kiki ve berkideeee magsur da kalabilirler diye düsünüyorum 29 bölümüü süperdiii harikaydii hele harunun konusmalari insani bitirdii :ühü hele canimin ici dedigiii sahnedeee ne süperdiii insan kenndisinii tutamiyor nedensee bunu gördüm ondaaa ilk defaaa fark etimmm harunun sahnesinde agladimmmmiiii ve öyle biiii ictennnn oynadii kii helal olsun serhan yavas süper performans dii herzaman kiii gibiiiii ve suuuu odunlarii vurduguu sahnedeeee bitim o nasil karizmaa yakisiklikkkk dogal aiii süperdii tek keliymeylee edanin o sahnesiiiiii masum masum napcani bilemedigiiii iciinnn hep o harunun söyledikleri geldii aklisinaa kizz kafayi yediiiii yahhh:( hele o karitlari atigii sahnedee süperdiiiii harikaydiiiii muhtesemmm hele o geyindigii kiyafet dogal bi güzeligini sergilediii hele o sahpka nasil yakisdiii kirmizii baslikli kiz gibii olduuu performansini herzaman gösteriyor saatenn bunda shüpem yokkkk özlem yilmazzz dogal haliyle herseyi becerebiliyor gülmesi aglamasi bii mükenmel
ve ayricaaaa diger oyuncularida unutmamak lagzimm tebriklerrrrrrr
harunla edaa biiii gece gecirecekler saaten kiz aksam aksam napsin kiiii yolun ortasinda
dimi yahh mahsallah ayilar kurtlar geziyor saatenn Smile Smile Smile ve oo notaki bence güzel biseydirrrr
diye düsünüyorummm dünyanin en güzel annesine kahvalti haziliyorum diye bakala gidiyorum yasarmii
veya baska bisey de olabilir yahh iste orasi kariisdiiii benim anlamadigiimm o yasli dede kimdiii
acaba anlar miii bunlar asik asik diyeee birlestirir yauuwww bi kac gün orda kalsinlarr edanin akli basiinda
olur diye düsünüyorum aksam aksam yolunu kaybetsinler eda kaybolsun harun onu arasin süper olur yauwww:kiki Smile
herzaman kötülükler dolansadaa buuu eda harun aski bitmezzzz bitmiyecekdeee herzaman eda harun:)

BILIYORUM COK UZUN YAZDIMM ISTEE KUSURA BAKMAYIN HEEEE IDARELIK EDERSINIZ

30. Bölüm Tahminleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 26. Bölüm Tahminleri
» 28. Bölüm Tahminleri
» 27. Bölüm Tahminleri
» 29. Bölüm Tahminleri
» 14. Bölüm Resimleri