UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası

+11
Sıla
asli
lazkuzi
özlemimsin
haruneda1
cüli_jülidik
Eda
gunesim
ebrus
tatli-prensesim
cimcime
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sonraki
YazarMesaj
haruneda1

haruneda1

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:21 am

Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
yaa kizlar bu tugba nerelerde Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

onu bilmiyom ama Melike kiz avatari canlar yakiyor haberi var mi????
cnm haberim olmas mi serhanin zaten bir bakisi her yeri yakmaya yeter No No No No
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:22 am

haruneda1 demiş ki:
canlarim simdi vuslati felan bosverin asil biz yarinki bölümü nasil atlaticaz onu düsünelim :ühü :ühü :ühü
melike hiç bilmiorum cnm ya heralde yine parçalara bölünüp biticek gözyaşı var mutluluk sadece hayallerde yada bizim senaryolarda bu senaristler heralde ana karnından beri çok dertliler yoksa böle bölümler ancak bu kdr dertli kişilerden çıkar bi bölüm düzgün güldüğümüzü hatırlamıom ya yeterrrrrrrrrr Exclamation
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:23 am

cimcime demiş ki:
Oy oy Ayten kıyamam ben ona ya
Bu adam heralde Türkyede dizilerde gelmiş geçmiş en çok ağlayan başrol erkeğidir
Varmı başka bildiğiniz Smile Smile
Eda zaten kaptırmıyo ödülü aldı gidiyo başı çekiyo Smile

Tuğba bugün hiç girmedi
Morali bozuldu tabi dün Ondandır ya da bir yere falan gitmiştir gezmeye

Bugün keşke gitseydim Sheraton otele o kadar erken vereceklerini ödülü bilseydim
Ama serhan gelmemiştir kesin

ya sen oyle deme bu kadar aglayipta karizmayi cizdirmeyen kac erkek basrol oyuncusu varki diye sor saa 0 diyeyim Smile

Tek Tugba'nin degil hepimizin morali sifir ahhh yarinki bolumu dusundukce afakanlar basiyor....hem Melda yuzunden tam 1 hafta site kapandi buda cabasi

Ay neden oyle dedin bi aciklama mi vardi Serhan gitmeyecek diye o kadar ugras adami 1. yap (ki sonuna kadar haketti) sonrada da serhan gelmesin ...pesss

En son Ayten84 tarafından Çarş. Mart 24, 2010 1:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:24 am

haruneda1 demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

cnm haberim olmas mi serhanin zaten bir bakisi her yeri yakmaya yeter No No No No

ayiptir soylemesi beni de yakti yaa Smile Wink Wink Wink Wink
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:25 am

Aytencim walla ya adam ağlarken bile karizma
Nasıl bişe bu böle ya

Çekimler varya Ayten ondan dedim.Yetiştiremiyolar zaten bölümleri
Maşşallah dizinini her sahnesinde de Serhan var Smile Smile
O orad ademir baş olarak duruyo yanına her sahnede farklı biri geliyo
Yalnışsam yalnışsın deyin Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:26 am

Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

ayiptir soylemesi beni de yakti yaa Smile Wink Wink Wink Wink

benide yakti aytencim hepimiz yandik kül olduk onun o bakislarina Embarassed Embarassed Embarassed
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:27 am

lazkuzi demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
canlarim simdi vuslati felan bosverin asil biz yarinki bölümü nasil atlaticaz onu düsünelim :ühü :ühü :ühü
melike hiç bilmiorum cnm ya heralde yine parçalara bölünüp biticek gözyaşı var mutluluk sadece hayallerde yada bizim senaryolarda bu senaristler heralde ana karnından beri çok dertliler yoksa böle bölümler ancak bu kdr dertli kişilerden çıkar bi bölüm düzgün güldüğümüzü hatırlamıom ya yeterrrrrrrrrr Exclamation

valla haklisin aylincim söyle bastan sona kadar tek mutlu oldugumuz bir bölüm bile yok pess yani Crying or Very sad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:31 am

eymen geldi millet Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:32 am

Hoşgeldiiiiii.....
Ay bu eski bölümler ne güzel ya izle izle bıkmadım
Şimdide 21. Bölümü izliyom Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:34 am

cimcime demiş ki:
Nasıl bişe bu böle ya

canim ne demek....haklisin Melekcim!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

cekimler zaten hi bitmez ki,bi gecelik bi zahmet idare etsinler adam 2.yilinda odullere doymuyor sayemizde doymayacak (bu arada has anketi unutmayalim)orada olmali ve gogusunu gere gere ha bide bize gulucukler atarak almali odulunu...

ay bak Serhan'a da oyle aciyorum ki garibim calismaktan bu yogunluktan hasta dusmese iyidir( hem paltosunu da aldilar elinden yine) napsak ki bi corba kaynatip gotursek mi?yanina da dolma (ayiptir soylemesi iyi yaparim da
Smile Smile )
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:34 am

haruneda1 demiş ki:
eymen geldi millet Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
hoşgelmişsen eymencim sonunda sende bi<zim aramıza katıldın ama şöle bi kural var elinde vuslat senaryosu varsa gelebiliorsun yoksa geleniorsun tabi yabanlı senaryolarım var diorsan iş değişir Smile Smile Smile şaka ya seni burda görmek çok hoşşşşşşş aramıza hoşgeldin canımın için offffff bütün kızlar toplandık vallahi hepimizin ortak yanında vuslatçı olmamız Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:35 am

cimcime demiş ki:
Hoşgeldiiiiii.....
Ay bu eski bölümler ne güzel ya izle izle bıkmadım
Şimdide 21. Bölümü izliyom Evil or Very Mad Evil or Very Mad
evt cnm aslinda su meldanin gazi cikasiya kadar bütün bölümler güzeldi ama melda cadisi herseyi masf etti Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
benim en cok sevdigim bölümlerden birisi 8 bölüm No No No
eymen 025

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:36 am

heyyyyyyyytttttttt uleyyyyynnnnnnn ben geldım kanbersız ayyyy pardon yabansız dugun olurmu uleyyyynnnnnnn Evil or Very Mad benı sıteye kabul etmeyenlerı tokat manyagı yaptım mecburen aldılar uleyyynnnnnnn Smile anacımmmm gecen haftakı bolumu seyredıyorummm ıcım gectı valla artık 31 yasındamıyım 71 bılemıyom bu edayla harun benı yakında huzurevıne gonderır....ayol uzuntuden yaslandım anacımmmm....ayyyyy ben hepınızı cok ozledımm Twisted Evil
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:38 am

Ayten84 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Nasıl bişe bu böle ya

canim ne demek....haklisin Melekcim!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

cekimler zaten hi bitmez ki,bi gecelik bi zahmet idare etsinler adam 2.yilinda odullere doymuyor sayemizde doymayacak (bu arada has anketi unutmayalim)orada olmali ve gogusunu gere gere ha bide bize gulucukler atarak almali odulunu...

ay bak Serhan'a da oyle aciyorum ki garibim calismaktan bu yogunluktan hasta dusmese iyidir( hem paltosunu da aldilar elinden yine) napsak ki bi corba kaynatip gotursek mi?yanina da dolma (ayiptir soylemesi iyi yaparim da
Smile Smile )
ayten öldüm ya dolam nie ayıp olsun anlamdımkiiiiiiiiii Smile Smile Smile canım adam sıcak çorba nie yapıp götiriyim bizim sohbet adamın içini ısıtır çorba içiorda ne oluor yine sürünüor garibim ama edayı kazanın içine koyup haruna sunarsak bak adamın içi kesin ısınır vucut sıcaklığı ile ayyyyyy koptummmmmmmmm Smile Smile Smile
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:38 am

haruneda1 demiş ki:

ohhh kadromuz tamamlaniyor...hos geldin Eymen'im....

Melek 22'de dur direk 24'e atla 23'e hiiiiic bakma cnm yoksa yanarsinn
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cimcime

cimcime

Ayten84 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Nasıl bişe bu böle ya

Smile Smile )

Walla Aytenim iyiki almışlar elinden o paltoyu ben yakıştırmıyodum da ayıptır sölemsi Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Aytecim unutumuyum anketi ne hileler kattım ben onlara sen biliyon mu Smile Smile
Yoksa serhan rüyasında görürdü birinciliği
Kadir hastada öle millete birden fazla nasıl oy kullanacağını anlatmaktan bitkin düştüm
Birde Facem yok millete başkalarıyla laf yolluyom
Oradakş oyların %50 si bana aittir heralde
Ama feda olsun serhana boşuna mı pc okudum ben
hileleri biliymd eserhan oy yolliyim diye Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:39 am

eymen 025 demiş ki:
heyyyyyyyytttttttt uleyyyyynnnnnnn ben geldım kanbersız ayyyy pardon yabansız dugun olurmu uleyyyynnnnnnn Evil or Very Mad benı sıteye kabul etmeyenlerı tokat manyagı yaptım mecburen aldılar uleyyynnnnnnn Smile anacımmmm gecen haftakı bolumu seyredıyorummm ıcım gectı valla artık 31 yasındamıyım 71 bılemıyom bu edayla harun benı yakında huzurevıne gonderır....ayol uzuntuden yaslandım anacımmmm....ayyyyy ben hepınızı cok ozledımm Twisted Evil

hos geldin eymencim sensiz olurmu hic bi bilsen seni nekadar özledik yaaa ama sonunda bulustuk yine süper Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
eymen tek seni degil bu eda ve harun hepimisi huzur evine göndericekler yakinda Smile Smile Smile Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:41 am

Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

Yok walla ben onlarıda izliyom onların o acı çekiyo halleri beni baya bi etkiliyo yav
Yan yanayken bunlar bi çocuk gibi oluyolar
Anlamadım gitti zevk alamıyorum ben Smile Smile Smile

Mümkünse bunların vuslatı bir kavga anında olsun o zaman daha etkileyici olur
Yoksa barışık oldukları and aevcilik oynuyolar gibi olur Smile
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:41 am

eymen 025 demiş ki:
eymennnnnnnnnnnnn yine bilindik giriş vallahi çok özlemişim ben bu girişi yaaaaaa sonunda kavuşturana yabansız bi yer olurmu cnm birde senin elinden çıkıorsa tadından yenmez vallahi sen edayı harunu geçte bu ekip bizi huzur evine göndermeye yeminli hep bize tersler ya 6 gün sitede bakım var die kapattılar bizi hasretlikten bitap düşürdüler eda ve harun bile ban bu kdr koymamıştı alacakalr olsun ekibin Crying or Very sad Crying or Very sad
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:42 am

lazkuzi demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Nasıl bişe bu böle ya

Smile Smile )
ayten öldüm ya dolam nie ayıp olsun anlamdımkiiiiiiiiii Smile Smile Smile canım adam sıcak çorba nie yapıp götiriyim bizim sohbet adamın içini ısıtır çorba içiorda ne oluor yine sürünüor garibim ama edayı kazanın içine koyup haruna sunarsak bak adamın içi kesin ısınır vucut sıcaklığı ile ayyyyyy koptummmmmmmmm Smile Smile Smile

yani canim ovunmek gibi olmasin diye Smile Smile Smile Smile ...ha bak eda da senin gibi dusunupte adama bi sicak corba yanina da dolma yapmasin bak o zaman kaynanasi Saadet hnm bu sefer baltayla nasil kovalar onu.... Smile Smile Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:42 am

melek nediyeyim sana sayende anketlere hile katmasinida ögrendik ama helal olsun sana Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:45 am

haruneda1 demiş ki:
melek nediyeyim sana sayende anketlere hile katmasinida ögrendik ama helal olsun sana Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

İtinayla hile katılır canım ne demek
yeterki serhan 1. olsun
Yakıında mapus samlarına atacaklar beni ankete hile katmaktan
Şu metrisin önü bir uzun anam
Bir tek Serhanı sevdim gerisi yalan
İmzalı fotosunuda asacam ranzaya ,dolaba Smile
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:45 am

cimcime demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

Yok walla ben onlarıda izliyom onların o acı çekiyo halleri beni baya bi etkiliyo yav
Yan yanayken bunlar bi çocuk gibi oluyolar
Anlamadım gitti zevk alamıyorum ben Smile Smile Smile

Mümkünse bunların vuslatı bir kavga anında olsun o zaman daha etkileyici olur
Yoksa barışık oldukları and aevcilik oynuyolar gibi olur Smile

Smile Smile Smile Smile Smile

evet ya Eda da kendini 40. yilini kutlamis teyzeler gibi hissediyor....yemek yiyelim yatalim misali ayol su evlenme programlaridaki yasli dedelerle ninelere bi baksinlar hesi kipir kipir....
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
eymen 025

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:46 am

hosbulduk canlarım cıgerlerım forumcaklarım benım Twisted Evil sız varya mıkemmel ınsanlarsınız...anacım bu harun keremle konusurken bıle adamı yakıyo yaaa valla ızle ıze bıtmıyo...su edanın meldaya arabada soyledıgı sozede bıttımm....harun guvende oldugumuzu soyledı....allahhhh ıste bu bolumun en guzel replıgı valla melda karpuz gıbı ortadan catladı offfff harıkaa Smile Smile 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 3051 Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 24 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:50 am

Ay Ayten koptum walla süpersin
Bencede ya oradaki dedeler bile azıtmışlar o yaşlarında bizimkilerde iş yok

Eymen bende koptum orad aedanın iyişine süperdi
Hele CEyda Kerem konuşması bitirdi beni
O ne güzel sahneydi öle
Hele en son Harunla Odaya geçerken geri dönüp Ceydaya hava atarak bakması Smile

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası
24 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sonraki
 Similar topics
-
» 3. Bölüm Resimleri
» 29. Bölüm Yorumları