UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

29. Bölüm Yorumları

3 posters
YazarMesaj
Sıla
Administratör
Administratör
Sıla

29. Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: 29. Bölüm Yorumları   29. Bölüm Yorumları EmptyPerş. Ocak 28, 2010 2:08 pm

29. Bölüm hakkındaki yorumlarınız...
https://unutulmazailesi.yetkin-forum.com
cüli_jülidik

cüli_jülidik

MesajKonu: Geri: 29. Bölüm Yorumları   29. Bölüm Yorumları EmptyPerş. Ocak 28, 2010 2:26 pm

super bir bolumdu valla ne diye bilirimki
o eda&harun sahnesi teldeki valla beni bitirdi Razz
ama eda ve peri masallari sahnesinde valla az daha bende edaya eslik edip :ühü :ühü :ühü Exclamation
ay zor tuttum kendimi valla bizim kiler yanimda olmasaydi coktannnnn :ühü :ühü

ama bu bolumde tam meldaya afferim diycektim o senin kardesin nasil boyle dusunursun diye tam hatasini anlamisti ama sonra yeniden yalanlara devam Crying or Very sad Crying or Very sad

tek kelime ile muhtesem bir bolumdu diyebilirim ve sarkida superdi No clown Evil or Very Mad
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: 29. Bölüm Yorumları   29. Bölüm Yorumları EmptyPerş. Ocak 28, 2010 4:43 pm

simdii gelelim yorumlaraaaaaa hmmmmm Mad Mad

bu bölüm süperdi gercekdennn süper biiiseyyy olduuuu 30 bölüm de digerleri kadar

baskaydiii hakatennnn süper ötesiydiiii berki hüsünlü gecmisde olabilir veya

kötülüklerde dolansa bile süperrdii gercekden bütün ekibe tebrikler böyle ekib oladuklari icin gercekdennn süperlerr basi kötülüklerde olsa bilee süper yapiyolarr

simdi gelelimm sahnelereeeeeee

harun eda sahnesiii süperdiii telefondaaa harun edaya söyledikleri icimi barcaladi nasil agladim nasil:(
öyle biiii güzell sözler söyledi kii insani kenndisinden aldii gercekdenn serhan yavas süper perfosmans sergiledii
onu burdaa alkisliyorum helee hoscakal canimin ici dedigii sahnedee bitiim o nasil demektir öylee süper biseyy yahhh
edanin daa cagresizligi beni aglati nerde olursa olsun hep harunun dedikleriii aklina geldii:( hele o karboladakii herseyi atigi sahne gercekdenn süperdiii cagresiz aglamisiii performansini herzaman sergiliyor ama buu bölümde en cokk haruna üzüldüm desem yanlan olur ama gercekden cok aci cekdiiii buu berli hele o sözleri yok muuuu ahh ah dedimmm ben sanirim cok aglicam dedim gözlerim öyle bi sisdi kii yanimda kardesim vardi iki görmemis halil kurt sendan baska hayatim yok diye bi sarksiii süperdiii gercekdenn buu dizimize uyduuuu

bende diyordum kii bu melda akilanmis diye cok sevindim ama nafileee
hala intikamlar alacak bu berliii ehh koaly deyil ama bile bile hala kabulleniyor yahhh isteeee
gicik meldaa yahh Crying or Very sad ama gercekden hayal gördügüü sahnesiii süperdiii saclari ögrme felann gercekden harikaydiii yalan desemm yalan olur ama gercekden süperdiiiii

hayat hanimii daa unutmamak lagzimm dimiiiiii
o olsaydii simdi eda akilanamicakdii buuu kadini öpesim geldii valla harikaaaa biseyyyyyyy
edanin o geyindigi cegeti cok begendim kirmizi baslikli kiz gibi olmus maschallach maschallachhh

harununn ooo odun kvurmasi süperdiii gercekdenn kibar kibar icki icmeyi birakmis cay iciyor yerim yahhhhh

edaaam daaa öyle bi seviniyor kii kiyamam yahhh ooooo yetisecekkkkk diyorummm

29. Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası