UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

Sohbet Odası...

+13
zynp_srhan<3
XxDenizkizixX
ADANALI BELA
özlemimsin
seda1989
gunesim
askim_sin61
yumurcak_bensu
Mimi
tan
cüli_jülidik
ebrus
Sıla
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sonraki
YazarMesaj
tan

tan

Sohbet Odası... - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:31 pm

askim_sin61 demiş ki:
benimle dogru konusss Crying or Very sad yoksa seni banlarim Smile Smile Smile
banla Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:32 pm

e ne yapiyorsun
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:34 pm

banlicam merak etme banla dala gir orta yerinden banlanirsinn
hopaaaa Smile Smile Smile Smile napim yasismak chutt Smile Smile msn konusmaak senlee
dalga gecmek vis gelir tiris gidderr Smile Smile sarki dinlemek iki kadin bir adam hahahah Smile Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:36 pm

askim_sin61 demiş ki:
banlicam merak etme banla dala gir orta yerinden banlanirsinn
hopaaaa Smile Smile Smile Smile napim yasismak chutt Smile Smile msn konusmaak senlee
dalga gecmek vis gelir tiris gidderr Smile Smile sarki dinlemek iki kadin bir adam hahahah Smile Smile Smile
e bugun cok ne selisin ne oldu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:39 pm

haha vet öyle valla cok neseliyim seni gördüm Smile Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Like a Star @ heaven halay cekek hahaha cal cal oynayak disco What a Face Exclamation Smile Smile Smile Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:41 pm

bugun sana birseyler olmusss
sag terafindan kalmissin Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:44 pm

yoooo öyle deyill biseyler olduu bana geliyolar Smile Smile Smile Smile manikk
manik edip durma laa Smile Smile Smile Smile Smile Smile sen kalmisinn orta yerindee Smile Smile Smile Smile sag sol kafa vuruss Smile Smile Very Happy
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:45 pm

askim_sin61 demiş ki:
yoooo öyle deyill biseyler olduu bana geliyolar Smile Smile Smile Smile manikk
manik edip durma laa Smile Smile Smile Smile Smile Smile sen kalmisinn orta yerindee Smile Smile Smile Smile sag sol kafa vuruss Smile Smile Very Happy
Smile Smile Smile sende bugun kesin birseyler var
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:46 pm

Smile Smile Smile Smile valla bilmem kii kafanaa ütülerim Smile Smile ne var bendeee
dolma et kalabak Smile Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:48 pm

askim_sin61 demiş ki:
Smile Smile Smile Smile valla bilmem kii kafanaa ütülerim Smile Smile ne var bendeee
dolma et kalabak Smile Smile Smile
bak oraya gelirsem gosteririm gununu Laughing Laughing Laughing Laughing
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:50 pm

göster bakim günüüü Smile Smile Smile aman patlamaa Smile Smile Smile Smile yahhhhruuuuuruuu huuu huu hiiiiihii mukaa baka kuk Smile Smile Smile Suspect
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:52 pm

gosteririm Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile flower affraid affraid affraid affraid
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:53 pm

gösterr koslarimi alirsam bitersin Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy tisik tisikk tirstim lann
korkuuuuyom senden Smile Smile Smile Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:56 pm

askim_sin61 demiş ki:
gösterr koslarimi alirsam bitersin Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy tisik tisikk tirstim lann
korkuuuuyom senden Smile Smile Smile Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
kork zaten
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:57 pm

hahaha senden korkan enayii olur caniiikkkoooo Smile Smile yag da cekerim ahahah
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:00 pm

askim_sin61 demiş ki:
hahaha senden korkan enayii olur caniiikkkoooo Smile Smile yag da cekerim ahahah
yok yaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile What a Face What a Face Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
iste boyle doverimmm hahahaha
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:01 pm

öyle valla yaptim bilee :ühü :ühü ügüüü Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile dövmee anne hahah döv bakamm eliniiiii biii alirimm kirarim alirim kirarim kapiya sikistiririmm kalirsin ordaa Smile Smile Smile felegin sasar hahah Very Happy
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:05 pm

askim_sin61 demiş ki:
öyle valla yaptim bilee :ühü :ühü ügüüü Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile dövmee anne hahah döv bakamm eliniiiii biii alirimm kirarim alirim kirarim kapiya sikistiririmm kalirsin ordaa Smile Smile Smile felegin sasar hahah Very Happy

HAHAHA O SIKAR BIRAZZZZZZZ
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:06 pm

Smile Smile Smile hadii sikar ozaman birazzz ya bana ne demelii Smile Smile miiiaaamiaaa laayommm hahah kapiindaa Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:08 pm

askim_sin61 demiş ki:
Smile Smile Smile hadii sikar ozaman birazzz ya bana ne demelii Smile Smile miiiaaamiaaa laayommm hahah kapiindaa Smile Smile
hahaha julide yeni uyelik acip girmis siteye kimse onu tanimiyor Smile Smile
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:10 pm

hahah mal mii kiz ne askima de gelsin buraya laaa Smile Smile benim kisini banlamis
anil pici 20 tane yaptim dedii ehh yeter ulennn cok üyelik acmisin dermisin dedi siz oldugunu biliyorum
takipdeyim Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:12 pm

askim_sin61 demiş ki:
hahah mal mii kiz ne askima de gelsin buraya laaa Smile Smile benim kisini banlamis
anil pici 20 tane yaptim dedii ehh yeter ulennn cok üyelik acmisin dermisin dedi siz oldugunu biliyorum
takipdeyim Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
isi varmis gelemez buraya bidebu siteyi tanimiyor gibi yapiyor okuldan acmis adi nefessss Very Happy Very Happy Very Happy
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:14 pm

hee okee anladim nefes nefese hhee okeee tamam dirr Smile Smile Smile o ismi ben verdim onaaa benim kiside
maviisgözlü45 hahah
tan

tan

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:16 pm

sen mi verdin simdi cikti ooo okuldaymissss maviisgözlü45 girsene ozman
askim_sin61

askim_sin61

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası...   Sohbet Odası... - Sayfa 24 EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:20 pm

aynen ona verdim ben cnm tamam gircem simdiii Smile Smile Very Happy anil banane anlarsa anlasin hahah aman cakdirma
benim diye okuldan arkadasinim senin okee

Sohbet Odası...
24 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sonraki
 Similar topics
-
» Admin-Mod Odası