UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası

+11
Sıla
asli
lazkuzi
özlemimsin
haruneda1
cüli_jülidik
Eda
gunesim
ebrus
tatli-prensesim
cimcime
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sonraki
YazarMesaj
ebrus

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:54 am

neyse kızlar ben cıkıyorum gorusuruz sonra ıyı geceler sıze Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:55 am

kizlar eymen üye olamiyor msni bozuk diye ama size yaban yazdiklarinisi takip ediyor dememi istedi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:55 am

ebrus demiş ki:
neyse kızlar ben cıkıyorum gorusuruz sonra ıyı geceler sıze Evil or Very Mad

nereye ebru :ühü :ühü :ühü :ühü
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:57 am

Kizlar iyi geceler!!

Canlarim sizin de su vuslat senaryolariniz olmasa halimiz ne olurdu yahu....ebru ,melek,aylin harikasiniz....vallahi olurken icim kipir kipir oldu bunun yarisini bile cekseler nasil havalara ucardik Harun nasil sarilirdi operdi eda'sini Eda su son bolumlerdeki gibi nasil askindan nefesi kesilirdi gormus olurduk.

p.s bu arada tv'de Unutulmaz basladi

En son Ayten84 tarafından Çarş. Mart 24, 2010 12:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:58 am

haruneda1 demiş ki:
kizlar eymen üye olamiyor msni bozuk diye ama size yaban yazdiklarinisi takip ediyor dememi istedi Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

msn ne alaka ki?
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:58 am

Anam aylin süper olmuş kız
Ellerine sağlık
Nerelrdeysin sen bu saatlere kadr
Nisadaki kurguya baks en
Aferin ona
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:59 am

ebrus demiş ki:
harun edayı arar ve aksam yemegıne davet eder ama
eda herzamankı gıbı olmaz der harun bana bukadarını bıle cokmu goruyorsun eda der
eda bu sozun ozerıne tamam harun olur der harun cok sevınmıs tamam eda senı 8 gıbı alırım der eda olmaz be n gelırım der
eda hemen hazırlanmaya baslamıstır saclarn ı yaptırmıs sıyah bır elbıse gıymıs tolgayada
hayat hanımla bulusucanı soyler tolga ben senı bırakıyım eda der eda yok sen yagmura bak ben kendım gıderım der
tolga bazulmustur ama yagmura bakıca ıcınde mutludur nede olsa yagmurla harunun arasndakı bagı kıskanıyordur
onun ıcın bu bır fırsattır ve eda hazırlanmıs lokantaya gıtmek ıcın taksı beklıyordur
harun lokantata edayı beklıyordur bırden omzunda bır el hısseder ev eda sanıp gulumseyerek geldınmı askım dıye doner
bır bakar karsısındakı ecedır ece senın ne ısın var burda der oda arkadaslarıyla yemege gelmıstım der senı gorunce selam verıyım dedım
der ve meldayımı beklıyorsun der harun hayır bır arkadasla bulusucaz der
o gelene kadar sana eslık edıyım harun der harun yok gerek yok sen arkadaslarınla ılgılen der ama ece hayır der ve harunun yanında kalır
ona bır ıckı ısmarlamasını soyler harun cok sınır olmustur ama yapıcka brısye yoktur hem ecenın edayı gormesınden hemde edanın eceyle gormesınden
korkuyordur ece harunun omzuna el atmıs konusyordur kapıdan eda gırer ve eceyel harunu oyle gorunce cok bozulmus kıskanmıs sınrılenmıstır
ve hemen gerı cıkarken harun bırden gorur ve hemen yanına gıder eda lavobaya gıtmıs harun kapıdna seslenıyordur
eda yanlıs anladın lutfen gel konusalım der eda yeter harun bu kızla samımıyetını anlamıyorum der
harun bırden ıcerı gırer eda ne yapıyorsun burası kızlar tuvaletı der umrumda deyıl acıklamama ızın ver eda der
ve bır yandan edayı opuyor bı yandanda edaya senden baskası yok kalbımdede hayatımdada sen varsın der
eda ozaman o kızla samımıyetını anlamıyorum harun dıyor bır yandanda opusyorlardır
y
tam o esnada ece kapıyı acar ve ıcerı gırer eda ve harunu oyle gorur sok olmustur
harun eda der harun acıklkama yapar ben edayı sevıyorum der ece anlamıstım harun zaten der ev harun edann kolundan tutugu gıbı dag evıne goturu
eda harun olmaz yagmur var tolgaya ne derım der ya bos ver eda cakma baba olmak kolaymı baksın bugun kızımıza bas basa kalakım bu gece boyle bıtmemelı
der eda tolgayı arar ve gelemıcenı hayat hanımın rahatsızlandıgını soyler tolga benımde gelmemı ıstermısın der edayok gerek yok tolga sen yagmura ıyı bak bırsey olursa ararsın der tamam deyıp telı kapatır harun edaya sarılır ve eda senden baskası yok olamazda ne olur anla artk sensız ben yasayamam
edaysa sende benım nefesımsın harun bende yasayamıyorum sensız der ev yemek yerler harun edanın kolundan tutup
odaya goturur eda senı cok ozledım kokunu tenını herseynı der ve edaya sarılıp opuyordur eda bende harun artık dayanacak gıbı deyıl sensız uyumak
baskasının karısı olmak cok zor der senınle uyanıcam gunlerı beklıyorum art der veopsume devam eder
harun ve eda yataga oturmus bır yandan koklasıyorlar bır yandan konusyorlardır harun edanın saclarını toplamıs boynunu opuyo eda onun saclarını oksuyordur
ve yataga uzanırlar ve vuslat saatı gelmıs bızımkıler en atslısınden vuslata ermektedırler
vuslat bıtmıs bızımkler yatakta uzanmıs eda uyumus harun onu seyredıyordur
ah yavrum cokta bıtkın dustu ama eda bukadar ara vermeyelım ıste vuslata bak sende cok yoruluyorsun sonra uyuya kalıyorsun
halbukı her gece yapsak bak boyle bıtkın dusmezsın tabı senın o narın bunyen bu kadar ateslı vsulata alıskın deyıl der ve
eda uyanmıstır sabah olmus eve gtmsıtır
cnm ya harika olmuş müthişşşşşşş sana diecek laf yok hepimiz bu gece vuslat sahnelerine doyuoz aman allahım bize neler oluor biri duydursun diecem ama öle bi yiğit çıkamaz heralde ancak eda ve harun durdurur oda kyde değer bi vuslat sahnesi hazırladıktan sonra nese ona çok var biz en iyisi böled evam edelim beğendim cnm her zamanki gibi harikasın sana diecek laf yok öldüm ya Smile Smile Smile Smile Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:00 am

Ayten84 demiş ki:
Kizlar iyi geceler!!

Canlarim sizin de su vuslat senaryolariniz olmasa halimiz ne olurdu yahu....ebru ,melek,aylin harikasiniz....vallahi olurken icim kipir kipir oldu bunun yarisini bile cekseler nasil havalara ucardik Harun nasil sarilirdi operdi eda'sini Eda su son bolumlerdeki gibi nasil askindan nefesi kesilirdi gormus olurduk.

hoş geldin Aytencim geçiktin
Bu geceyi vuslat gecesi ialn ettik
Baktık bizimkiler tek vuslatla final yapan dizi ünvanını almaya kararlı
dedik bari biz çoğaltalım Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:00 am

lazkuzi demiş ki:
kızlar bende bi vuslat senaryosu yaziyim ebru kdr olmazsa bile bizimde bazı vuslat sahnelerimiz var tabi şidi başlıorumm eda doğum yapmış loğusa dönemi bitmiş hazır hale gelmiştir şimdi buraları es geçiyim yoksa sizi kalpten götürürüm malum hepimiz gibi gibi dioz başka bi şey demioz nese eda doğum yapmıştır güzeller güzeli bi bebk doğurmuştur annesi gibi dünyalar güzelidir ilerde çok canlar yakacağıda bellidir harun yağmurun dünyaya gelmesiyle çifte mutluluk yaşar birincisi sonunda kızına elini almıştır onu kanlı canlı görmüştür ondan mutlusu yoktur ikincisi ise sizin çok bilidiğiniz bi sebep vuslattttttt allahım biz bile bu anı beklerken harun nasıl beklemesin demi adam 8 aydır bi kız eli değmior içine ata ata bi hal olmuştur nerdeyse patlıacaktır edadan başkasınında eline değmesini isstemiordur ama eda hanım bunu görmemezlikten gelir harunla yalnız kaldıkları anda bi sebep uydurarak kaçmaya çalışır harunun her atağı sonuçsuz kalır ama ne olursa olsun harun bu vuslatı yapacaktır başka çarasi yoktur seyirciyide bu sahnelere doyuracaktır onunda canına tak etmiştir seyircininde hadi bakalım bu vuslat nasıl olacak şimdi bi kaç saat öncesine gidelim harun edasının hasretine artık dayanamaz ilk kez edaya dokunduğunda ona aşık deildi içki yüzünden böle bi gece yaşanmıştı hiçte hatırlamıordu yağmur bebekte aşkın meyvesi deildi ama bu sefer her ikiside aşka gelmiştir dayanacak güçleri kalmamıştır birbirlerini öle arzu ederlerki sölemezler siz edanın öle kaçtığına bakmayın oda harunun kolalrında olmak ister ama cesaret edemez biri bunların sorununu anlar kimmi tabiki nisa her ikisinin nasıl kıvrandıklarını görür bunlara yardım etmek şart olmuştur sevenleri kavuşturmak gib güzel bi şey varmıdrı nisa kendince süpriz hazırlamaya başlar bunuda bi kaç saat içinde halleder lüks bi otelde onlar için bi oda tutar hemde çift yataklı geriye bi şey kalmıştır oda ikisini kandırmak aslında birisini kandırmaya gerek yotur kaç gündür nasıl kıvrandığını kendi gözleriyle görür ona bu süprizini söler harun ilk başta aklına yatmasada böle gizli gizli buluşmak ona göre deildir ama ynede bu fikri tutmuştur edasının hasretine artık daynamaıordur bu yüzden ote yolunu tutar nisada bu esnada edayı kandırmak için bi plan bulmaya çalışır sonunda opalnı bulur hemen edanın yanına gider planı için biraz tedirgin olmaı lazım nede olsa söleceği şey edayı yıkacaktır nese nisa edanın yanına gider eda bunu sana sölemek istemezdim ama bu duruma artık fazla katlanamam abim öle büyük bi hata yapmak üzereki bunu ancak sen durdurabilirsin eda hemen lafa girer nisa ne oldu beni korkutuorsun nia tmm edacım bunu sölecem ama çok geç deil her şey senin elinde nisa durumu anlatır abisinin eceyle bi otelde akşam yemeği için buluşmaya gittiğin söler eceninde abisine olan duyguları edaya söler eda bu duydukları karşısımda şoka uğrar ama buna zamanı yoktur hemen şok etkisinden kurtulur otele doru yol alır bu esnada harunda edaya küçük bi oyun oynar oteldeki çalışanı ayarlar eda geldiğinde o görevli edanın karşısına çıkıcak harunun eceyle birlikte odaya çıktığını söleyecek ewt bu planda kusursuz olur eda bi hışımla odaya doru yolll alır harun ise edanın gelişini görmüştür içi pır pır eder sonunda edada otel odasının kapısına varır kapıyı bi hışımla açar ama birde ne görsün harun karşısında kırmızı gülle bekliordur etrafa yinede bakınır gerçekten ece ordamı die harun kime bakıorsun canımın içi ben burdayım hımmmm eceye bakıorsun demi aşkım sen benim böle bi şey yapacağımı nasıl düşünürsün der ona yavaş yavaş adımlarla yaklaşır eda ise harunun her adım atışında kalbi küt küt atmaya başlar çünkü o gecenin anlamını ii bilir harunda boşuna yaklamıorur sonunda harun edasına gelir gülü verir ona sarılır kokusunu içine çeker offfff harun için sözü bittiği yerdedir edadının kokusu zaten aklını başında almıştır uzun bi süre kokusunu içine aldıktan sonra artık dayanamaz edasını kucaklar ytağa doru yol alır narince onu yatağa bırakır sonra yanına uzanır edasını kendine doru çeker kokusunu çekmeye devam eder sonra onun boynundan öpmeye başlar ewt çok beklediğimiz o sahneler oluordur edada harunun gömleklerinin düğmelerini çözmeye başlar güzel bi gece olur harundaki hasrette sona ermiştir ikisi bu anı uzun zamandır bekiordur ve sonunda olmuştur ikisi mutlu bi şekilde uyanır harun o gecenin halen etkisindedir eda çok geç kaldık hemen eve gitmeliyiz yoksa yokluğumuz hissedilir der harun halen bu büyümüm bozulmasını istemez tekrar edaya yönelir onu öper öper öper onlar için o gece ve sabahı unutulmaz olur onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

aylincim süpersin cnm yüregine saglik gece gece yine sapitik vuslat diye bu arada nisayada afferim valla nasilda yardim etti bizim asiklara Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:02 am

Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
kizlar eymen üye olamiyor msni bozuk diye ama size yaban yazdiklarinisi takip ediyor dememi istedi Evil or Very Mad

msn ne alaka ki?
mesajlara girmesi lazim yaa onun icin yoksa sen baska bir yol mu biliyon cnm Razz Razz Razz
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:05 am

kizlar eymen hepinisin senaryolarini cok begenmis tebrik ediyor sizi hele ebrunun senaryosundaki harunun son sözlerine kopmus eymen Smile
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:06 am

cimcime demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
Kizlar iyi geceler!!

saol cnm benim bu arada hoş geldin iyi geceler bol vuslatlı günler diliorum vallahi meleğinde dediği gibi bugün vuslat günü olarak ilan ettik hepimiz bi şeyler yaptık artık melekçim senin senaryonu okuordum biraz geç cevap yazdım sende de ne cevherler varmış öldüm ya ebruyla harikasınız gerçekten bu sahneleri görmüş kdr oldum sizi ayakta alkşılıorum ve bi ödül veriorum en iyi vuslat yazan senaritler kimmmmm ebru ve melek offfff işte budur Evil or Very Mad melkeicm nisayı artık devreye sokmak lazım demi bende öle yaptım vallahi süperde oldu eymennnnnn burdan slm yollum sana bizi izliormuşsun doydun heralde vuslata Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:06 am

haruneda1 demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:

msn ne alaka ki?
mesajlara girmesi lazim yaa onun icin yoksa sen baska bir yol mu biliyon cnm Razz Razz Razz

Canım
www.hotmail.com
direk siteden girsin baksın maillerine
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:10 am

Aylin kendini niye katmıyon kuzum o kısma
Ben baya beğendim walla seninkini
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları
Gülle beklemeler falan Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:12 am

cimcime demiş ki:
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları

evt bencede süperdi aylincim hakini yeme cnm hepinizin ki süperdi valla sizden ilham ala ala yakinda bende yazmaya basliycam Smile Smile
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:14 am

cimcime demiş ki:
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları
saol hayatım beğendiyseniz ne mutlu bana ama ben az pembe hayallerimeden azda vuslat sahnlerini kattım ortaya karışık bi şey çıktı işte kurgu kısmına gelirsek vallahi bend ebeğendim eda saftirik hemen her şey inanıor bu yalana balıklama inanır dizide de olsa o yüzden nisayı kullandım ona güvenior sonra işte böle bi senaryo çıktı ama dediğim gibi siz bi harikasınız halen gülüorum harun sözleri offfffff Smile Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:14 am

haruneda1 demiş ki:
cimcime demiş ki:
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları

evt bencede süperdi aylincim hakini yeme cnm hepinizin ki süperdi valla sizden ilham ala ala yakinda bende yazmaya basliycam Smile Smile

Durduğun kabahat hayatım Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ayten84

Ayten84

cimcime demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
Kizlar iyi geceler!!

ay iyi yaptiniz cnm ,canimiza minnet....ben de okuyup kendimden gecmis haldeyim...bi yandan da Harun tv'den bakiyo bana agliyor....bi yandan pc'mde vuslata ermis... Smile Smile Smile Smile Smile

aylin super olmussss
haruneda1

haruneda1

yaa kizlar bu tugba nerelerde Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:16 am

haruneda1 demiş ki:
cimcime demiş ki:
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları

yaz hayatım seni tutanmı var baksana hepimiz vuslat için yaratılmışız bizde ne cevherler varmışta yeni yeni keşfedioz şu eda harun bizi ne hale getirdi ayyyyy baktıkça kendime gülüorum daha 1 yıl öncesine kdr bunları düşünmezken şimdi düşünmeyi geçiorum yazılara döküorum sonumu hiç iyi görmüorum onlar vuslata ermeden bana rahat gün yok Smile Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:18 am

lazkuzi demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
cimcime demiş ki:
kurgu süperdi bence
Edayı öyle kandırmaları

yaz hayatım seni tutanmı var baksana hepimiz vuslat için yaratılmışız bizde ne cevherler varmışta yeni yeni keşfedioz şu eda harun bizi ne hale getirdi ayyyyy baktıkça kendime gülüorum daha 1 yıl öncesine kdr bunları düşünmezken şimdi düşünmeyi geçiorum yazılara döküorum sonumu hiç iyi görmüorum onlar vuslata ermeden bana rahat gün yok Smile Smile Smile

aynen cnm valla onlarin vuslata erdigini görmesem gözlerim acik gider allahim yaa bunu birileri okusa bunlar tamamen sapitmis diycekler Smile Smile
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:18 am

Oy oy Ayten kıyamam ben ona ya
Bu adam heralde Türkyede dizilerde gelmiş geçmiş en çok ağlayan başrol erkeğidir
Varmı başka bildiğiniz Smile Smile
Eda zaten kaptırmıyo ödülü aldı gidiyo başı çekiyo Smile

Tuğba bugün hiç girmedi
Morali bozuldu tabi dün Ondandır ya da bir yere falan gitmiştir gezmeye

Bugün keşke gitseydim Sheraton otele o kadar erken vereceklerini ödülü bilseydim
Ama serhan gelmemiştir kesin
Ayten84

Ayten84

haruneda1 demiş ki:
yaa kizlar bu tugba nerelerde Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

onu bilmiyom ama Melike kiz avatari canlar yakiyor haberi var mi????
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:19 am

canlarim simdi vuslati felan bosverin asil biz yarinki bölümü nasil atlaticaz onu düsünelim :ühü :ühü :ühü
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 23 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 1:19 am

Ayten84 demiş ki:
cimcime demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
Kizlar iyi geceler!!

ay iyi yaptiniz cnm ,canimiza minnet....ben de okuyup kendimden gecmis haldeyim...bi yandan da Harun tv'den bakiyo bana agliyor....bi yandan pc'mde vuslata ermis... Smile Smile Smile Smile Smile

aylin super olmussss
cnm ya senaristlerde iş yokkkkk sen burda ol her gece ebru ve melek seni bol bol bu sahneler doturur beni doyurdu vallahi tabi gerçeği olsa daha doyarım ya orası başka şu anda iki duyguyu bi anda yaşıorsun bizim senaryolarda adamı mutluluktan havalara uçack tv bakıom adam acıdan yerin dibine girecek ayyyyyy kolay gelin ayten sana ne diyim Smile Smile

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası
23 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sonraki
 Similar topics
-
» 10. Bölüm Resimleri
» 11. Bölüm Resimleri
» 12. Bölüm Resimleri
» 26. Bölüm Tahminleri
» 14. Bölüm Resimleri