UNUTULMAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNUTULMAZ

Unutulmaz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTakvimRadyoya Gir

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası

+11
Sıla
asli
lazkuzi
özlemimsin
haruneda1
cüli_jülidik
Eda
gunesim
ebrus
tatli-prensesim
cimcime
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sonraki
YazarMesaj
haruneda1

haruneda1

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 12:57 am

lazkuzi demiş ki:
Ayten84 demiş ki:
haruneda1 demiş ki:
off yaa simdi site acik olsaydi misir gelip resimler yolardi bize 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 560217 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 560217 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 560217

ya bak ne geldi aklim ozelden Anil'a yazalim urda oldugumuzu o da Misir'a desin belki gelicegi tutar?

bu arada vuslat icin sag ol cnm
36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 769429 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 769429 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 769429 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 769429

Harun'a ayilipta bayilmayan mi var kizlar ask olsun ben de ona bitiyomm 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
EWT AYTENCİM HEPİMİZ BİTİOZ ONA ALLAHIM AHHHHHH NERDE BÖLE ADAMLAR HEP DİZİDEMİ OLUR GERÇEK HAYATTA HARUN GİBİ BİRİSİ YOKMUDUR YA 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 MELİKECİM PAZARA KDR GELMEZSE BİZ BİTERİZ BEN ARTIK DAYANAMIORUM ADİLEYİ UĞURU EYMENİ KISACA HEPİSİNİ ÖZLEDİM ANILIN YEŞİL RENKLE YAILMIŞ ADINI BİLE ÖZLEDİM YA O KDR YANİ 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828

bende cok özledim aylin ama adile zaten yok o hafta sonu sehir disinda olucak bu sabah bana haber verdi pazar aksami yine dönücek off yaa keske eymen ve diyeleride burda olsaydi :ühü :ühü
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:00 am

EWT YA EYMENDE BURDA OLSAYDI OFFFFFFFF BİZE REVAMI BU AYRILIK YA AİLEMİ ÇOK ÖZLEDİM BEN Y UĞURUN MANİLERİ EYMENİN YABANLI SENARYOLARI KISACA HERKESİ 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 290558 KIZLAR BEN KAÇIORUM VALLAHİ KAÇMAK İSTEMZDİM AMA BURALARI ÇOK SOĞUK DONUORUM VALLAHİ BİRDE HASTAYIM EBRUCUĞUMDAN ÇOK ÖZÜR DİLERİM YARIN OKURUM ARTIK HİÇ GÜCÜM KALMADI HEPİNİZİ ÖPÜORUM KIZLAR MAZUR GÖRÜN BENİ OLURMU CANLARIM HEPİNİZE HARUNLU UYKULAR BYEEEEEEE 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:01 am

haruneda1 demiş ki:
iste burda aytencim ebrunun vuslat senaryosu

eda soyun harun bu gece vsulat gecesı der harun eda ne edası hep sen fanlar ıstedınız ulen bu gece ben stıyorum vuslatı varmı der harun yavrum saskın saskın bakıyordur eda yanına gelır harunun gonlegının dogmelerını cozuyor bır yandanda harunu opuytordur ee harun bulmus boyle fırsatı kacırımı oda edanın ustunu cıkarıyordur harun senı cok sevıyorum sensız oluyorum ben nesfe alamıyorum der harun bende eda sen olmadan yasayan bır oluyum dıyro edaysa bu gece bızım gecemnız harun oyle bır vuslat olucakı bu gece tadına doyamıcaksın der ulan bır agız tadıyla ısteyerk yapamadım bugun bızım gunumuz artık der ve harunu yataga fırlatır ve cek tetıgı harun tetıkle benı harun dıyor ve harunun ustune dogru uzanmıstır anam yeter bu kadar detay utandım ulan harunla eda en ateslısınden opusyordur hayal edın ıste sızde

ve vuslat saatı bıtmıs eda ve harun dusa gırmıslerdır eda harunun sırtına ıkıde kese atmıstır

ay ben su kese olayina bittimmmmmmmmmm 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 583828
Melike aynen ya kizlari ozledim her gece konusmassak sanki bi bosluk oluyor.....

Aylin ya deme galiba Harun (Serhan ) turunun son ornegidir o da Eda'ya nasip oldu yaaa.....bu arada Anil'i da ozlediysen durumlar vahimmis
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:03 am

lazkuzi demiş ki:
EWT YA EYMENDE BURDA OLSAYDI OFFFFFFFF BİZE REVAMI BU AYRILIK YA AİLEMİ ÇOK ÖZLEDİM BEN Y UĞURUN MANİLERİ EYMENİN YABANLI SENARYOLARI KISACA HERKESİ 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 290558 KIZLAR BEN KAÇIORUM VALLAHİ KAÇMAK İSTEMZDİM AMA BURALARI ÇOK SOĞUK DONUORUM VALLAHİ BİRDE HASTAYIM EBRUCUĞUMDAN ÇOK ÖZÜR DİLERİM YARIN OKURUM ARTIK HİÇ GÜCÜM KALMADI HEPİNİZİ ÖPÜORUM KIZLAR MAZUR GÖRÜN BENİ OLURMU CANLARIM HEPİNİZE HARUNLU UYKULAR BYEEEEEEE 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795

off aylin nereye kaciyon yaa :ühü :ühü :ühü :ühü
neyse hastaysan gecmis olsun sana iyi geceler harunlu rüyalar No No
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:04 am

AYTENCİM SANADA CEVAP YAZIP ÇİKİYİM EWT CNM ANILIDA ÖZLEDİM VALLAHİ SİZDE ÖZLEMİŞSİNİZDİR YEŞİLLİ ANILI BURDA KAR YAĞDI BUZ YA TEKRARDAN GRŞMK ÜZERE HEPİNİZİ ÖPÜORUM HARUNLU RÜYLARIN EN GÜZELİNİ GÖRME DİLEĞİYLE MELŞKECİM SENİDE ÖPÜORUM TATLIM KUSURA BAKMA YA MORALDE YOK HASTAYIMDA TAM ANLAMIYLA YATAKLARA DÜŞMEMK İÇİN YATİYİM BEN EN İYİSİ BYEEEEE 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:05 am

evet aytencim hemde büyük bosluk hepsini özledim yaaa :ühü :ühü :ühü :ühü
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:05 am

lazkuzi demiş ki:

iyi geceler canim....acil sifalar diliyorum Aylincim sana,opuyorum .....INSALLAH yarin kendi yuvamiza doneriz.....Harun'lu ruyalar! 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
Sıla
Administratör
Administratör
Sıla

Arkadaşlar Ebru abla senaryoyu yazıyormuş.
Babası geldiği için geç kalmış.
İletmemi istedi... Size iyi eğlenceler.. Smile
https://unutulmazailesi.yetkin-forum.com
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:06 am

tamam aylin git yat sen bende fazla kalmiycam zaten su ebrunun senaryosunu bekliyom
bende seni öpüyom cnm
No No
lazkuzi

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:07 am

Ayten84 demiş ki:
lazkuzi demiş ki:

iyi geceler canim....acil sifalar diliyorum Aylincim sana,opuyorum .....INSALLAH yarin kendi yuvamiza doneriz.....Harun'lu ruyalar! 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
SAOL CANLARIM BENDE ÖLE UMUORUM YARIN YUVAMIZA DÖNME DİLEĞİYLE EBRUNUNDA SENARYOSU ŞİMDİDEN GÜZEL OLMUŞTUR OKUYAMADAN GİDİORUM ÜZÜLDÜM YA AMA ELİMDE DEİL NESE ONUDA ÖPTÜĞÜMÜ SÖLERSENİZ YARIN İLK İŞİM SENARYOSUNU OKUMAK OLACAK 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 Icon_biggrin 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 Icon_biggrin 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 Icon_biggrin
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:08 am

Sıla demiş ki:

tamam silacim bekliyoruz biz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ayten84

Ayten84

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:08 am

Sıla demiş ki:

ay babasina bizden Selam soylesinnnn

Ebru cnm seni bekliyorum yoksa ben de yolcuyum gozlerimi zor aciyom

Fazla dayanamadim cooool uykum var yarin is de Var.....Harun'lu ruyalar
36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 388795
Deathles!

Deathles!

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:20 am

Vuslat'ın Çağına Erdik Bu gece.. (3.bölüm )

Sabah olmuştur Eda ve Harun uyanmışlardır artık. Eda öncelikle Yağmur'u emzirir sonra da kahvaltıyı hazırlar.
Bunlar otururlar sofraya. Eda ve Harun birbirlerine bakıp gülüyorlardır sürekli. Anlaşılan Harun vuslatın çağına ermek istiyordu.
Eda sürekli kaçırıp duruyordur Harun'dan gözlerini. Üst üste 2 vuslattan sonra biraz molaya ihtiyacım var der gibi... Smile

Melda'da arslanlı malikanesinde başıboş takılmaktadır. Melda'nın içeriye girmeye yüzü olmadığından yangın da döküntü olan
tarafta kalıyordur.. Smile .. Eve de gitmemiştir.. Yüzsüzlükte sınır tanımayan Melda adeta fesatlıktan kudurmuş gibiydi..
Karnında olmayan gazıyla muhabbet etmektedir. Tahtaları çürümüş Melda artık iyi sapıtmıştır..

Tolga ise Ece ile yaşadığı geceden sonra bayağı forma girmiştir.. Ece onun o sakallı yanaklarından öperek uyandırır Tolga'yı..
Tolga düngecenin mutluluğuyla küçük emrah bakışını bir kenara fırlatmış, Kadir İnanır bakışıı yapmaya çalışıyordur..
(birde becerse..) Çünkü artık kendine güveni gelmiştir..

Gelelim Eda ve Harun'a ...

Akşam olmuştur. Harun yine Eda'ya yanaşıyordur.. -Aşkımmmmmmm-
Eda bir yandan Yağmur'u emziriyor.. Bir yandan Harun'un kafasına bir şaplak indiriyordur..
Harun tam Eda'ya yaklaşmış onu öpecekken , aniden irkilir.. vE Hayal kırıklığına uğrar.. Off.. yapar kendi kendine..
Eda ne oluyor? demeden oda anlar ..
Yağmur altına yapmıştır.. Ortalık bir güzel kokuyordur..
Eda'da yagmurun bezlerini falan hazırlar, Altını değiştirmk için yeri hazırlar..
Bezi Harun'un eline tutuşturur .. Harun'da -buyur burdan yak- diye söyleniyordur..
Harun ağır ve havadar ortamda Yağmur'un altını değiştirmeye kalkar..
Eda birde ne görsün.. Harun bezi ters giydirmiş .. Smile Ne anlasın adam ayol bez değiştirmekten ..
Eda olaya müdahale edip birgüzel değiştirir Yağmur'un altını..
En sonunda Yağmur uyumuştur..
Bizim Harun durur mu? Yine yanaşıyordur Eda'ya..

Harun : Aşkıımmmmmm..
Eda : Ne oldu yine Harun ?
Harun : (gözleriyle anlatmaya çalışır) .. Evil or Very Mad
Eda : affraid Offfffffff.. Ya Harun ..
Harun : (mehmetalierbil öpücüğüne devam) (A)
"Harun gidip Halil Kurt- Ben seninle 'yi açar.. Ormantik bir hava vardır evde.. Eda ; - şşt Harun Yağmur'u uyandıracaksın- desede, Harun dinlemez bile.. Eda'yı kollarına aldığı gibi muck'lamaya başlar.."

Bizimkilerin muhabbet bayağı koyulaşmıştır.. (muhabbet mecaz anlamda.. anlayın .. )
Bu gece asıl vuslat'ı yapmışlardır.. Eda'nın krem rengi geceliği ,, Eheuhu :)))

Onlar erdi Vuslatına, biz çıkalım kerevetine .. :P:P:P

(pek güzel olmadı ama yazmak istedim.. :) )
ebrus

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:25 am

EDA VE ANNESININ EVINE TASINMIS MALIKANEDNE AYRILMISTIR

HARUN ONU GORMEK ICIN HER TURLU YOLU DENIYOR MELDAYI KULLANIYORDUR MELDA
HARUNUN ONA KARSI DEGISTIGINI SANIP SEVINMEYE BASLAMIS HERSEYIN DUZELICENI DUSUNUYORDUR
HARUN GENE TURKANLARA GITMIS EVDE TOLGA VE EDA VARDIR
EDA HARUNU GORUNCE SASIRMIS HARUN GITMEN LAZIM TOLGA ICERDE BASKA KIMSE YOK DYOR HARUNSA
EDA YETER ARTIK YAA OGRENSIN HERSEYI DIYIP ICERIYE GIRER VE TOLGA SENIN NE ISIN VAR BURDA HARUN DIYORDUR
ODA UNUTTUYSAN HATIRLATIYIM BURASI BENIM KAYNANATORUN EVI DER VE EDAYA EDA ARTIK HERKES HERSEYI OGRENSIN
OGRETMEYE TOLGAYLA BASLAYALIM DER VE EDAYSA YAPMA HARUN DIYOR HARUNSA SANA BENIM GOZUMLE BAKAN ADAMIN BEN AKLINI KIRARIM DER TOLGA NEYI OGRENICEM EDA NE DIYOR BU DIYE DEVAMLI SORULAR SORUP HARUNUN CANINI IYICE SIKIYORDUR HARUN EDAY DONER VE EDA SU ADAMLA BENI AYNI KEFEYE KOYUYORSUN YAA
HAYRET YANI DER TOLGA IYICE GERILMIS NE OLDUGUNU ANLAMAYA CALISIYORDUR HARUNA SORAR ANLAT HARUN DINLIYORUM SENI ZATEN BIR SEYLER OLDUGUNU SEZIYORDUM DER HARUNDA LAN KAFADAN KANGREN SENIN KAFANA KAN ULASMIYOR NEYDEN NASIL SUPHELENICEKSIN DER VE BASLAR ANLATMAYA EDAYA OLAN ASKINDAN BASLAR
EDA VE YAGMURUN ONA AILT OLDUGUNU ONLARDAN ASLA VAZGECMICENI SOYLER TOLGA EDAY DONUP EDA HAKKI HARUNMUYDU ANAM BIR YASIMA DAHA GIRDIM DER VE SOK GECIRMIS EDA BU ADAM SANA COK ACILAR CEKTIRDI TEKRA ONA DONEMZSIN DER VE HARUN TOLGAYA BAK TOLGA SENI OMRUNDEN KEFILSIZ KREDI CEKERIM DIKKAT ET DER VE EDAYA HADI BEBEM GIDIYORUZ DIYIP EDA VE YAGMURU ALIP ARABAYA BINDIRIRKEN DAG EVINE GELIRLER YAGMURU YATIRMIS HARUN EDANIN YANINA GELR SOMINEYI YAKMIS YEMEK HAZIRLIYORDUR EDASINA
EDA ASKIM BEN USTUME RAHAT BIRSEYLER GIYIP GELIYORUM DER HARUNUN GOZLER FAL TASI GIBI TAMAM CANIMIN ICI AMA COK RAHAT BIRSEYLER OLSUN CIKARIRKEN ZORLANMIYIM DER
Smile Smile Smile EDA GULER VE USTUNU DEGISTIRMEYE GITMISTIR HARUN YEMEGI HAZRLAMIS BIR AN ONCE YEMEK YIYIP EDAYLA BASBASA KALMANIN HAYALINI KURUYORDUR EDA GELMIS SOFRAYI GORUNCE HARUN YAVRUM NE GUZEL SEYLER HAZIRLAMISSIN HER KONUDA OLDUGU GIBI BU KONUDADA USTASIN HEY YAVRUM ISTE BEN BU ADAMA ASIGIM DER
HARUN CANIMIN ICI DAHA SANA NE USTALIKLARIM OLDUGUNU GOSTERMEDIM DAHA DUR SEN NELER GORUCEKSINDER VE BAYA RAHAT GIYINMISIN COK DUSUNCELISN DER EDAYSA HERSEY SENIN ICIN VUSLAT ICIN BEBEM DER VE YEMEK YEMEYE BASLARLAR YEMEK FASLI BITMIS BIZIM ASIKLAR SOMINENIN BASINA GECMSLERDIR
HARUN VE EDA SOMININ BASINDA KONSUMAYA DEVAM EDIYOR HARUN EDAM SENI TANIDIGIM GUNDEN BERI BEN ESKI HARUN DEYILIM SENI VE VUSLATI DUSUNMEDIGIM BIR SANIYE YOK YAGMURDA DOGDU ARTK RAHATIZ DER
EDAYSA HARUN SORMA HAMILEYKEN CANIM BIR VUSLAT CEKIYORDU SORMA GITSIN AMA HEM HAMILELIK HEM ABLAM TOLGA VARDI KENDIME NEFSIME HAKIM OLDUM AMA BIRDE BANA SOR DER VE OPUSMEYE BASLARLAR HARUN EDANIN SACLARINDAN TUTMUS EDAYSA HARUNUN SACLARINI OKSUYORDUR AMA DURUN DAHA VUSLATA GELMEDIK
OPSUME DEVAM EDERKEN YAGMUR UYANMIS IKISIDE GOZLERI TAVANA DIKMIS HAYIR YAGMUR SIMDI DEYIL
DERLER AMA MECBUR YARIM BIRAKMAK ZORUNDADIRLAR EDA YAGMURUN YANINA GIDIP TEKRAR UYUTMUS
HARUN ONU SOMINENIN BASINDA BEKLIYOR DUR EDA GIDERKEN HARUN USTUNDEKI GOMLEGI CIKARMIS
SORTLA EDAYI BEKLYORDUR EDA GELMIS HARUN NE OLDU ATESIMI BASTI YAVRUM DER AMA SENIN SU PAZULARA VURULDUM YA BEN ZATEN DER AH BU ADELELI KOLLLAR BENI AZMI TASIDI NEKA KUVVETLI KOLLARIN VAR ASKUM DER
HARUNSA EDANIN SOZLERI KARSISNDA ERIMIS BITMIS BIR AN ONCE ICRATA GECMEYI BEKLEMEMEKTEDIR
EDA AYAKTADIR HARUN EDNAIN KOLUNDNA TUTUP KENDISINE CEKMIS BOYNUNU KOKLUYORDUR VE EDAYI YERDEKI TUYLU HALININ USTUNE DUGRU YATIRIR VE BIR YANDAN OPUYOR BR YANDANDA EDANIN USTUNDEKI RAHAT SEYI CIKARIYORDUR
EDAYSA HARUNUN KOLLARINI OKSUYOR HARUN VUSLAR SAATIMIZ GECIYOR YAGMUR UYANMADAN BITIRELIM YARIM KALIRSA COK BOZULURUM DER VE HARUN TAMAM CANM ASKIM BEBEGIM DIYIP EDAYI OPMEYE BASLAMISTIR SONRA VUSLAT SAATI BITMIS EDA VE HARUN YAN YAN YATIYOR HARUN EDASINA DONMUS SACLARINI OKSUYOR EDA YAVRUM BU GECEKI VSULAT BENI KESMEDI YARIN GECE BEKLIYORUM GENE DER EDAYSA ASKIM ZATEN ARTIK BURDAYIZ HER GECE VUSLAT BIZIMDIR YAGMUR YUYUDUKTAN SONRA DER VE EDAYLA HARUN SARILARAK UYUR
BUGUNKI PEK YI OLMASI AMA IDARE EDIN KIZLAR
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:25 am

Deathles! demiş ki:
Vuslat'ın Çağına Erdik Bu gece.. (3.bölüm )

Sabah olmuştur Eda ve Harun uyanmışlardır artık. Eda öncelikle Yağmur'u emzirir sonra da kahvaltıyı hazırlar.
Bunlar otururlar sofraya. Eda ve Harun birbirlerine bakıp gülüyorlardır sürekli. Anlaşılan Harun vuslatın çağına ermek istiyordu.
Eda sürekli kaçırıp duruyordur Harun'dan gözlerini. Üst üste 2 vuslattan sonra biraz molaya ihtiyacım var der gibi... Smile

Melda'da arslanlı malikanesinde başıboş takılmaktadır. Melda'nın içeriye girmeye yüzü olmadığından yangın da döküntü olan
tarafta kalıyordur.. Smile .. Eve de gitmemiştir.. Yüzsüzlükte sınır tanımayan Melda adeta fesatlıktan kudurmuş gibiydi..
Karnında olmayan gazıyla muhabbet etmektedir. Tahtaları çürümüş Melda artık iyi sapıtmıştır..

Tolga ise Ece ile yaşadığı geceden sonra bayağı forma girmiştir.. Ece onun o sakallı yanaklarından öperek uyandırır Tolga'yı..
Tolga düngecenin mutluluğuyla küçük emrah bakışını bir kenara fırlatmış, Kadir İnanır bakışıı yapmaya çalışıyordur..
(birde becerse..) Çünkü artık kendine güveni gelmiştir..

Gelelim Eda ve Harun'a ...

Akşam olmuştur. Harun yine Eda'ya yanaşıyordur.. -Aşkımmmmmmm-
Eda bir yandan Yağmur'u emziriyor.. Bir yandan Harun'un kafasına bir şaplak indiriyordur..
Harun tam Eda'ya yaklaşmış onu öpecekken , aniden irkilir.. vE Hayal kırıklığına uğrar.. Off.. yapar kendi kendine..
Eda ne oluyor? demeden oda anlar ..
Yağmur altına yapmıştır.. Ortalık bir güzel kokuyordur..
Eda'da yagmurun bezlerini falan hazırlar, Altını değiştirmk için yeri hazırlar..
Bezi Harun'un eline tutuşturur .. Harun'da -buyur burdan yak- diye söyleniyordur..
Harun ağır ve havadar ortamda Yağmur'un altını değiştirmeye kalkar..
Eda birde ne görsün.. Harun bezi ters giydirmiş .. Smile Ne anlasın adam ayol bez değiştirmekten ..
Eda olaya müdahale edip birgüzel değiştirir Yağmur'un altını..
En sonunda Yağmur uyumuştur..
Bizim Harun durur mu? Yine yanaşıyordur Eda'ya..

Harun : Aşkıımmmmmm..
Eda : Ne oldu yine Harun ?
Harun : (gözleriyle anlatmaya çalışır) .. Evil or Very Mad
Eda : affraid Offfffffff.. Ya Harun ..
Harun : (mehmetalierbil öpücüğüne devam) (A)
"Harun gidip Halil Kurt- Ben seninle 'yi açar.. Ormantik bir hava vardır evde.. Eda ; - şşt Harun Yağmur'u uyandıracaksın- desede, Harun dinlemez bile.. Eda'yı kollarına aldığı gibi muck'lamaya başlar.."

Bizimkilerin muhabbet bayağı koyulaşmıştır.. (muhabbet mecaz anlamda.. anlayın .. )
Bu gece asıl vuslat'ı yapmışlardır.. Eda'nın krem rengi geceliği ,, Eheuhu :)))

Onlar erdi Vuslatına, biz çıkalım kerevetine .. :P:P:P

(pek güzel olmadı ama yazmak istedim.. :) )

yok valla cnm güzel olmus ben begendim Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ebrus

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:27 am

YA KIZLAR BEKLETTIM SIZLERI KUSURA BAKMAYIN ISIM CIKTI ZATEN ISTEGIM SENARYOYUDA YAZAMADIM

SIMDILIK BUNLA IDARE EDIN
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:36 am

ebru valla süper olmus cok begendim en cokda su kisimi EDAYSA HARUN SORMA HAMILEYKEN CANIM BIR VUSLAT CEKIYORDU koptum yaaa ellerine saglik seni vuslat delisi Smile Smile Smile Smile Smile Smile
haruneda1

haruneda1

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:37 am

ebrus demiş ki:
YA KIZLAR BEKLETTIM SIZLERI KUSURA BAKMAYIN ISIM CIKTI ZATEN ISTEGIM SENARYOYUDA YAZAMADIM

cnm ne kusuru yaa onlar bekliycekdi ama dayanamadilar ikiside seni öptüler No No No
ebrus

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:37 am

haruneda1 demiş ki:
ebru valla süper olmus cok begendim en cokda su kisimi EDAYSA HARUN SORMA HAMILEYKEN CANIM BIR VUSLAT CEKIYORDU koptum yaaa ellerine saglik seni vuslat delisi Smile Smile Smile Smile Smile Smile

saol canım ama asıl yazmak ıstedıgım boyle deyıldı ama neyse bugunluk boyle olsun Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ebrus

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:39 am

haruneda1 demiş ki:
ebrus demiş ki:

cnm ne kusuru yaa onlar bekliycekdi ama dayanamadilar ikiside seni öptüler No No No

sonra okusunlar canım artık ayten ıse gıdıcekmıs aylınde hastaymıs

neyapalım artık bende onları optum
Deathles!

Deathles!

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:45 am

Harikasın ebru ablacım bayıldımmmmmm.. Smile Smile Smile Smile
Koparttın gece gece süpersin ne diyim ben sana

Smile Twisted Evil
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 10:48 pm

Nerde Bu unutulmazcılar
Allahtan Burdan konuşalım dedik ya
Sabahtan beri ne uğrayan var ne yazan
Gelince bi resimler fragman özet hakkında konuşalım ya
Site salıya kadar açılmayacakmış zaten
zeynepp

zeynepp

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 10:58 pm

cimcime demiş ki:
Nerde Bu unutulmazcılar
ben varım salıya kadar açılmıyacağını nerden biliyorsun
cimcime

cimcime

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 11:08 pm

zeynepp demiş ki:
cimcime demiş ki:
Nerde Bu unutulmazcılar
ben varım salıya kadar açılmıyacağını nerden biliyorsun

Serdar Bey açıklama yaptı faceden oradan biliyorum canım
Eeee toplayınd amilleti kıralım iki tahminin belini
zeynepp

zeynepp

MesajKonu: Geri: 36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası   36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 11:18 pm

benim msnede bi julide abla var oda meşgul hem burda konuşmayalım burası tahmin yeri sohbet yeri daha iyi

36. Bölüm Tahmin-Yorum sayfası
16 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sonraki
 Similar topics
-
» 3. Bölüm Resimleri
» 29. Bölüm Yorumları
» 4. Bölüm Resimleri
» 30. Bölüm Tahminleri
» 5. Bölüm Resimleri